Motýli a břitva
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 265028
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:09
Current price: 100 CZK (5 €)