Dimitrij Kadrnožka (1923-2022)

Motýli a břitva

litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200

ID: 265028

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)