Motýli a břitva
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 122/200
ID: 265028
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:09
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)