Oldřich Hejkrlík
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)