Oldřich Hejkrlík
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:07
Current price: 100 CZK (5 €)