Stará kuchyň
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna
ID: 263708
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:18
Current price: 200 CZK (9 €)