Stará kuchyň
litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna
studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně
ID: 263708
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)