Z Kroměříže
akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 263574
Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:25
Current price: 1.900 CZK (80 €)