Z Kroměříže
akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno
ID: 263574
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)