Jiljí Španěl (1883-1964)

Z Kroměříže

akvarel, tuš, papír, 34 x 51 cm, sign. PD Šp., rám, na zadní straně popsáno

ID: 263574

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:25

Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)