Vladimír Levora (1920-1999)
akvarel, papír, 24 x 31 cm, sign. PD V. Levora, rám, rám poškozen
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:30
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)