Jaroslav Pukl (1893-?)
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:26
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)