Václav Hejna (1914-1985)

akvarel, běloba, tužka, papír, 30,1 x 40,1 cm, sign. PN V. Hejna, mírně zašpiněný papír

ID: 262439

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:04

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)