Muž u stolu
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna
ID: 262438
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)