Václav Hejna (1914-1985)

Muž u stolu

akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna

ID: 262438

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:05

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)