Postava muže
akvarel, tužka, papír, 28 x 19,5 cm, sign. LD VH
ID: 262437
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)