Postava ve městě
olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 261922
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:19
Current price: 800 CZK (34 €)