Přemysl Pitřík (1959)

Postava ve městě

olej, plátno, 1987, 68 x 72 cm, sign. PD Přemysl Pitřík 87, napínací rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 261922

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 18. 07. 2024 18:19

Current price: 800 CZK (34 €)