Josefa Burianová (1935)
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:02
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)