Muž s vínem
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 261364
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 07. 2024 18:01
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids