Josefa Burianová (1935)

Muž s vínem

akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86

ID: 261364

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)