Karel Kupka jr. (1932-2013)
akvarel, tuš, 1967, 14,4 x 21,5 cm, PD sign. Karel Kupka 1967.
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)