Strážce Rajské zahrady
litografie, 1998, 16,7 x 24,9 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 98, č. 1/100, pokrčený a při okraji zašpiněný papír
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 261349
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)