Slaměný palác
litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 21/100
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 261298
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:08
Current price: 100 CZK (5 €)