Slaměný palác
litografie, 12,9 x 8,5 cm, sign. PD Kadrnožka, 21/100
ID: 261298
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:08
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)