Jan Tůma (1947)
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:50
Current price: 200 CZK (9 €)