Písmo
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře
člen SČUG Hollar
ID: 261268
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2024 18:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)