V. Fanta
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:04
Current price: 400 CZK (17 €)