V. Fanta
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)