Jirous
akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:12
Current price: 250 CZK (11 €)