Rybářka
olej, plátno na kartonu, 19,5 x 17,5 cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 260097
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
ID: 260097
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)