Krajina u Jizery
akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky
žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
ID: 259224
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)