Zdeňka Burghauserová (1894-1960)

Dvořákova Chata v lese na Sázavě

akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

ID: 259173

Auction price: 500 CZK (21 €)

Planned termination: 14. 08. 2024 18:01

Current price: 500 CZK (21 €)