Dvořákova Chata v lese na Sázavě
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
ID: 259173
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:01
Current price: 500 CZK (21 €)