Dvořákova Chata v lese na Sázavě
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám
studium na UMPRUM v Praze
ID: 259173
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)