Poštorná
akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem
ID: 259140
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)