Borovice u Apolla u Lednických rybníků
akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem
ID: 259139
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)