Borovice nedaleko Lednických rybníků
akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem
ID: 259138
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)