Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla
akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem
ID: 259137
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)