Portrét
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 258585
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:43
Current price: 600 CZK (25 €)