Jiří Sodoma (1921-2011)

Portrét

litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 258585

Auction price: 600 CZK (25 €)

Planned termination: 16. 07. 2024 18:43

Current price: 600 CZK (25 €)