Vietnamská studentka
olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 258560
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:35
Current price: 700 CZK (30 €)