Vladimír Poupa (1922-1988)

Odborný pracovník oddělení výtvarné výchovy Výzkumného ústavu pedagogického. Spoluautor nového pojetí výtvarné výchovy, metodických příruček a pomůcek. (Výtvarná výchova v 1. ročníku - s J.Vosečkem a M.Hellerovou, Výtvarná výchova v 1. a 2. ročníku - s J.Vosečkem a M.Hellerovou, Výtvarná výchova - s J.Vosečkem, Výtvarná výchova v 3. a 4. ročníku - s A.Mackem.).

Vietnamská studentka

olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno

ID: 258560

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:35

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)