Vietnamská studentka
olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno
ID: 258560
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:35
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
ID: 258560
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)