J. Novotný
olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:31
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)