The Rasmus
litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno
ID: 257707
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:19
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)