Jiří Hejna (1921-2011)
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 220 CZK (10 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 14:38
Current price: 220 CZK (10 €)