Růže
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 254557
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2024 14:20
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)