Leknín
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 253978
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:12
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)