Zdeněk Kleindienst (1925-2012)

Portrét chlapce

olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám

žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

ID: 251982

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:13

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)