Miloslav Holý (1987-1974)
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 16:32
Current price: 300 CZK (13 €)